Lengte: 695cm

Breedte: 255cm

Diepgang: 60cm

Gewicht: 1300kg

Doorvaarthoogte: 110cm

Max. vermogen: 65pk

Aantal personen: 8

Motorisering: Inboard motor

Max. snelheid: 30km/h

Standaard opties
  • Craftsman 3 cilinder 27pk (inboard diesel)
  • Doorgestoken roerblad
  • Hydraulisch stuursysteem SeaStar
  • Huiddoorvoeren van messing en voorzien van kogelafsluiters
  • RVS hak
  • Vetus morsebediening (gashendel)
  • Motorkist speciaal geïsoleerd
  • Vaste brandstof tank ca. 50L
  • Brandstofafsluiter
  • Wierfilter/grof waterfilter
  • Brandstofmeter
  • HPL teakline
  • Diamante bekleding
  • Kabelaring (hennep kleur of zwart)
  • Bilgepomp elektrisch
  • Zwemplateau met HPL teakline
  • Ankerluik
  • Flexibele koppeling
  • Opbergvakken onder banken
  • RVS kikkers (6x)
  • RVS lijst zwemplateau
  • Centrale console met groot dashboard paneel
  • Dashboard met tourenteller, voltmeter, urenteller, sensoren
  • Verstelbare zitbank bestuurder

Jorn Krijgsman

Jorn Krijgsman

Heeft u vraag of wilt u meer informatie? Neem contact met ons op door te bellen naar 075 – 68 75 729 of mail naar info@krijgsmanwatersport.nl

Totaalprijs:

Over de Primeur 700 Tender

Dit model heeft de unieke eigenschap om het zitgedeelte achter het stuur te verstellen. Hierdoor is het voor iedere bestuurder mogelijk een ideale zitpositie te creëren. De Primeur 700 Tender heeft een ruim zwemplateau wat zorgt voor een makkelijke opstap uit het water. De boot heeft rondom diepe zittingen en en een hoge rugleuning.

Stel uw Primeur 700 Tender samen

Kies je motor

Meerprijs
Prijs afhankelijk van uw wensen

Montagekosten

Plaatsen motor, bekabeling, luxe gashendel, stuurinrichting, accu en accubak

Kies je cabrioletkap

Uniek; Wij rusten dit model uit met in eigen beheer ontworpen cabrioletkappen.
Uniek; Wij rusten dit model uit met in eigen beheer ontworpen cabrioletkappen.
Uniek; Wij rusten dit model uit met in eigen beheer ontworpen biminitops

Kleur cabrioletkap

Kies uw vloer

Standaard

Kies je opties

Railingen voor en achter
Compressor koeling
blokprofiel
Tafel zonnedek inclusief tafelpoot en voet

Rompkleur

Kleur binnenschaal

Antifouling

Kleur bekleding Diamante

Kleur kabelaring

Kies je accessoires

Fenders, fenderlijnen, landvasten, anker met lijn
VbV gekeur
SCM gekeurd
met 2 speakers
Met 4 speakers
4st
Productprijs:  40.250,00
Totaal opties:
Bestelling totaal:

Extra informatie

Conditie

Nieuw

Materiaal

Polyester

Merk

Primeur

Type boot

Tender

Type motor

Inboard diesel

5 beoordelingen voor Primeur 700 Tender

  1. Fam. Kenniphaas

    Van Corsiva 520 naar Primeur 700 Tender

    Twee seizoenen lang hebben we ongelofelijk veel plezier gehad van onze Corsiva 520. Een sloep die helemaal te gek is. Echter kom je bij onze vrienden de Familie Krijgsman aan de Vaartweg 9B in Assendelft in de showroom, dan kom je als sloep liefhebber in een soort van snoepwinkel. Zo veel moois. Het was voorjaar 2016 dat we voor het eerst de Primeur 700 zagen. Wat een boot zo werelds mooi. Door de zomer 2016 de Elfstedenvaart te varen met de Corsiva 520 wisten we wat we wilden met een eventuele volgende boot. In September gingen we in overleg en met bijzonder mooi maatwerk qua Kajuit opbouw, besloten we de Primeur 700 aan te kopen. De wintermaanden zagen we de opbouw en bracht de Familie Krijgsman de Boot naar Boot Holland en de Hiswa alwaar we stonden voor de Elfstedenvaart 2017 voor Stichting Michael-Wings. Na heel wat kilometers op de weg en nadat duizenden mensen de boot (met speciale kajuit) hadden gezien ging de boot onlangs te water en mochten we de eerste kilometers varen. Wat een geluk, wat een service. Wie nog ooit twijfelt…. Ga gewoon naar Krijgsman Watersport en zoek uw boot op maat. Zo veel keus en er is zoveel mogelijk. Wij bedanken zeilmaker Kuipers, Janette, Lex en Jorn Krijgsman om het prachtige resultaat wat door de wateren gaat als “Tis ‘n Feyt 2” Met veel vaar plezier Groetjes John en Virginia Kenniphaas

  2. assendelft

    Aankoop sloep

    Aankoop demo sloep 700 primeur tender diesel. Zeer vakkundig en vriendelijk geholpen door krijgsman watersport! service en kwaliteit staat bij dit familiebedrijf hoog in het vaandel! aanrader voor elke watersportliefhebber.

  3. Robert, Amsterdam

    Helemaal TOP!!!!!

    De familie Krijgsman zijn toppers van aankoop tot aan de te water leggen van de sloep.
    Perfecte service,goede uitleg,en altijd even vriendelijk en nemen de tijd voor je.

    De aflevering van de boot was ook heel netjes,nogmaals hartelijk dank Jorn voor de extra service en bij deze proost!!!!!!!

    Onze eerste vaar uren waren fantastisch en er zullen er nog vele gaan volgen.

    Wij raden ook iedereen aan om bij Krijgsman uw boot aan te schaffen!!!

    Robert en Corine

  4. Hulleman Ewald

    Happy

    Wij zijn wederom bij Krijgsman geslaagd voor een nieuwe boot. Wij kunnen dit bedrijf iedereen aanraden aangezien de service top is en ook na de koop de mensen erg betrokken zijn. Bij vragen zijn ze erg hulpvaardig en sociaal en, het is niet zo als bij vele andere bedrijven dat je na de koop niets meer van ze verneemt. Deze mensen voelen echt goed aan hoe je met klanten om moet gaan. Een dikke 10 van ons.

  5. J.N Wulp Castricum

    Aankoop Primeur

    Ik wil de fam. Krijgsman nog bedanken voor de goede service en uitleg van mijn nieuwe boot. De primeur 700 vaart fantastisch ben er zeer tevreden mee.Blij dat ik nu deze prachtige boot heb ,bedankt fam.krijgsman.

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Aantal personen

Maximaal aantal personen volgens CE.

Max. snelheid

Geschatte maximale snelheid, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

Krijgsman nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van evenementen, nieuwe producten en het laatste nieuws

Schrijf een review